Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

Aktualizace:

Krajské finále atletického čtyřboje

Aktualizováno: úterý 23. říjen 2018 15:40 Zveřejněno: úterý 23. říjen 2018 15:35

Velkého úspěchu dosáhli chlapci naší školy na poli sportovním. V krajském finále atletického čtyřboje, které se konalo v Pardubicích, obsadili vynikající druhé místo za vítěznou školou ZŠ Masarykova Polička.

Klání proběhla v disciplínách běh na 60 a 1000 metrů, skoku dalekém a vysokém, hodu míčkem a vrhu koulí. Nejvíce se našim žákům dařilo v hodu míčkem, kde obsadil Asen Iliev první, Martin Šindelář třetí a Michal Bína čtvrté místo. Ve vrhu koulí byl Matěj Motyčka druhý, stejného pořadí dosáhl ve skoku dalekém Tomáš Balý.

Na třetím místě skončila ZŠ Svatopluka Čecha Choceň.