Školní turnaj ve stolním tenise

Aktualizováno: pondělí 12. listopad 2018 7:21 Zveřejněno: sobota 10. listopad 2018 7:13

Na počest 100 let vzniku republiky proběhl v přeloučské sokolovně turnaj žáků druhého stupně ve stolním tenise. Ti byli dle věku a pohlaví rozděleni do čtyř kategorií.

Mezi mladšími žákyněmi si vedla nejlépe Karolína Slámová, chlapeckým kláním kraloval Lukáš Věříš. V kategorii 8. a 9. tříd zvítězili Simona Chybová a Petr Křinka.

Turnaje se sice nezúčastnilo symbolických sto žáků, ale i 44 je vysoký počet. Daleko od této hranice však nebyl počet odehraných střetnutí.

Mgr. M. Bulušek