Školní turnaj v kuželkách

Aktualizováno: pondělí 28. leden 2019 16:51 Zveřejněno: neděle 20. leden 2019 7:35

Začátkem prosince se začaly odehrávat nelítostné souboje žáků druhého stupně ve sportu zvaném kuželky. Po těžkých vyřazovacích třídních kláních nastoupili dva nejlepší chlapci a dvě dívky z každé třídy ve finálovém turnaji. Ten se uskutečnil 14. prosince.

Mezi mladšími žákyněmi se nejvíce dařilo Míše Halászové z 6. A, stejnou kategorii chlapců ovládl Vojta Matička ze 7. B. Starší dívky opanovala Eliška Koberová z 9. A, Dan Štěpánek z 8. A porazil všechny chlapce. Ten dosáhl i celkově nejlepšího výkonu, když dohromady shodil na 30 hodů 147 kuželek. Turnaje se celkem zúčastnilo 183 žáků.

Děkujeme tímto všem členům klubu SK kuželky Přelouč, kteří nám umožnili změřit své síly v této sportovní disciplíně.

Mgr. M. Bulušek