Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

AŤ ŽIJE MATEMATICKÉ SOUTĚŽENÍ!

Aktualizováno: úterý 23. duben 2019 17:43 Zveřejněno: úterý 23. duben 2019 17:43

V druhé polovině března a na počátku dubna se konaly matematické soutěže. Nejprve celosvětová soutěž Klokan, která se uskutečňuje v několika kategoriích na prvním i druhém stupni. V kategorii Cvrček pro žáky 2. a 3. tříd se o první a druhé místo se stejným počtem bodů podělili Nikola Erbenová a Zdeněk Horváth. V kategorii Klokánek pro 4. a 5. třídy se stal nejlepším řešitelem Robin Kašpar. Na druhém stupni pro 6. a 7. ročníky v kategorii nazývané Benjamín obsadil nejvyšší příčku Lukáš Věříš. A v poslední kategorii Kadet pro 8. a 9. ročníky si prvenství odnesl, stejně jako minulý rok, Pavel Tatíček.

Další uskutečněnou soutěží byla Pythagoriáda. Tato soutěž je pořádána v pátých až osmých ročnících, kde každý ročník má svoji vlastní kategorii. Úspěšnými řešiteli se v pátých ročnících stali žáci Marek Pižl, Tomáš Nedbal a Vítek Frosch, v sedmých ročnících Lucie Tatíčková, Lukáš Věříš a v osmých ročnících pak Zdravko Lengerov, Tran Thi Thao, Eliška Pejřilová a Jan Kalous.

Všem účastníkům obou soutěží děkujeme za účast a nejlepším řešitelům srdečně gratulujeme.

Mgr. M. Holická

Hledání