Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Právo pro každý den

Aktualizováno: čtvrtek 16. květen 2019 11:38 Zveřejněno: pátek 17. květen 2019 13:38

Jako každý rok se zástupci žáků z 8. a 9. tříd zúčastnili soutěže Právo pro každý den. Tato soutěž nepřímo navazuje na přednášky Městské policie Přelouč, které jsou mimo jiné zaměřené na zvyšování právního vědomí naší mládeže. XV. ročník oblastního kola se konal v Přelouči dne 13. května 2019 a soupeři nám byla družstva žáků z okolních škol – z Chvaletic, Choltic, Řečan nad Labem a ZŠ Smetanova Přelouč. Z celkem devíti družstev se žáci 9. A naší školy ve složení David Tichý, Veronika Rumlová, Sára Vopelková a Adéla Štěrbová umístili na krásném druhém místě a žáci 8. A, úplní nováčci této soutěže, na místě šestém.Vítězné týmy si odnesly pěkné poháry i diplomy a všichni soutěžící jistě i zajímavé zážitky a vědomosti, které jim budou užitečné i v dalším profesním a osobním životě.Oběma týmům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. L. Podlasová

Hledání