Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Exkurze Elmet a Úřad práce

Aktualizováno: čtvrtek 19. prosinec 2019 17:01 Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50

Návštěva Úřadu práce v Přelouči

V úterý 13. 11. 2019 navštívili vycházející žáci Úřad práce v Přelouči. Jednalo se o jeho pobočku Informační a poradenské středisko pro volbu a změnu povolání – IPS. Zde jim slečna Mgr. Lucie Haltufová poskytla informace a rady ohledně výběru středních škol a volby budoucího povolání. Mnohým z nich tato akce napověděla, kterým směrem se ubírat po ukončení povinné školní docházky. Ti, kteří nemají dosud jasno kam dál, se mohli objednat na soukromou návštěvu IPS.

 

Exkurze do firmy Elmet, spol. s. r. o.

20. listopadu 2019 navštívili žáci 9. tříd přeloučskou firmu Elmet, spol. s. r. o. Ta byla založena v roce 1991 a zabývá se čtyřmi obory, kterými jsou elektrovýroba, kovovýroba, ekologické vytápění, zdravotní a laboratorní technika.

Na místě byli rozděleni do dvou skupin, načež se vydali do výrobních hal, které si mohli podrobně prohlédnout. S kovovýrobou všechny důkladně seznámil pan ing. J. Maček, elektrovýrobou pan J. Haas. Všichni se seznámili se zajímavým výrobním prostředím a moderními automatickými nebo poloautomatickými linkami. Mohli se zeptat na vše, co je zajímalo. Někteří si dokonce domluvili letní brigádu.

 Mgr. M. Bulušek 

Hledání