Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Vánoce – stromeček – ozdoby

Aktualizováno: pondělí 20. leden 2020 17:11 Zveřejněno: pondělí 20. leden 2020 17:11

Toto bylo téma a cíl vánočního výletu III. A. „Mazlík“ odvezl naši třídu do firmy HAN v Jičíně. Firma navazuje na dlouholetou tradici výroby vánočních ozdob v Čechách. Zachovává ruční výrobu, avšak s využitím moderních technologií.

V rámci exkurze jsme viděli výrobu skleněných vánočních ozdobiček (vyfukování baněk, stříbření, barvení a malování). Krásné ozdoby firma HAN vyváží do celého světa. Náročnost a zručnost si děti samy vyzkoušely ve worshopu. Výsledek byl, i když ne tak dokonalý jako od profesionálů, nádherný. Děti se nebály a použily svou fantazii. Jistě se jejich vlastnoručně vyrobená ozdoba na vánočním stromku nejvíce rozzářila a udělala radost jim i celé rodině.

Hledání