Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Zahájení školního roku 2020/2021

Aktualizováno: úterý 15. září 2020 18:05 Zveřejněno: úterý 15. září 2020 18:05

I přes déšť, který se před osmou hodinou ranní snášel z oblohy, bylo před základní školou na Masarykově náměstí 1. září rušno. Začal nový školní rok. Slavnostní den to byl pro čtyři desítky prvňáčků. V doprovodu svých rodičů usedli poprvé do školních lavic.

Ve dvou prvních třídách je vítaly jejich třídní učitelky Mgr. Markéta Černohlávková a Mgr. Lenka Zmítková.

Ve tvářích pedagogů, žáčků i jejich rodičů se dalo vyčíst plno očekávání, těšení i obav. To vše k 1. září patří. Naše nejmenší žáky i jejich rodiče přišly také přivítat paní ředitelka Mgr. Hana Konvalinková, paní zástupkyně Mgr. Květoslava Pokorná a paní starostka Bc. Irena Burešová. Popřály jim, aby se jim ve škole líbilo, našli si kamarády, dařilo se jim a do školy se těšili.

Děvčata a kluci naslouchali, pokukovali po svých spolužácích a nahlíželi do pytlíčků a taštiček s dárečky, které si pak odnášeli ve svých nových batozích jako upomínku na první školní den.

Přejme si: Ať každý den přicházejí naši žáci s úsměvem do školy. Ať prožijeme klidný a normální školní rok. Ať rodiče zažívají radost ze svých dětí.

Hledání