Nahlédněte k nám

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nadcházející akce

  
Aktualizace:

Mikulášská v Jakub klubu

Aktualizováno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:56 Zveřejněno: čtvrtek 19. prosinec 2019 16:50

2. prosince byla naše školní družina pozvaná na Mikulášskou nadílku do Jakub klubu. Přišel Mikuláš, andělé i čerti. Některé děti polekal, ale vzápětí je anděl odměnil malou sladkostí. Mikulášská nadílka se vyvedla a děti Mikuláši slíbily, že budou hodné. Tak snad to dodrží.

Děkujeme Jakub klubu za hezké odpoledne.

K. Nečasová, ŠD

Med v ŠD

Aktualizováno: pondělí 18. listopad 2019 7:18 Zveřejněno: pondělí 18. listopad 2019 7:12

V měsící říjnu proběhla v naší školní družině beseda o medu, kterou připravila paní Jarolímová. Dětem se beseda velice líbila a paní Jarolímovou pojmenovaly „babička medařka“. Moc děkujeme.

K. Nečasová, ŠD

Návštěva ŠD v Jakub klubu

Aktualizováno: pondělí 18. listopad 2019 7:19 Zveřejněno: pondělí 18. listopad 2019 7:11

Dne 9. října jsme byli pozváni do Jakub klubu. Prohlíželi jsme si zde nově opravené prostory. Po skupinkách jsme se všichni vystřídali v jednotlivých klubovnách, ve kterých jsme se postupně dozvídali k jakému účelu která klubovna slouží. Měli jsme možnost si vše vyzkoušet, prozkoumat a pohrát si. Návštěvu jsme zakončili v tělocvičně, kde jsme soutěžili při sportovních hrách. Děkujeme za pozvání, moc se nám tu líbilo a těšíme se na další setkání.

Florbalový zápas

Aktualizováno: středa 19. červen 2019 14:44 Zveřejněno: středa 19. červen 2019 14:44

Dne 21. 5. proběhl v multifunkční hale florbalový zápas se ZŠ Smetanova. Turnaj mezi oběma družinami byl velice vyrovnaný, ale nakonec jsme o 1 gól prohráli. I přes prohru jsme si to velice užili. Žáci dostali diplom za účast a sladkou odměnu. Reprezentovali nás žáci ze 3. A – Ondra Novotný, Dominik Koreček, ze 2. A – Honza Osinek, Dobra Marek, Leoš Mercl, ze 2. B – Viktor Malý, Martin Rozkošný, z 1. A – David Cibula a z 1. B –  Míra Erben, Vojta Zikán, Aleš Zitta a Vanesska Korečková.

Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.

Š. Trojnová, vych. v ŠD

Karneval

Aktualizováno: čtvrtek 16. květen 2019 13:18 Zveřejněno: úterý 12. březen 2019 14:44

Dne 22. 2. se na naší škole konal karnevalový rej. Pořádala ho školní družina pro děti, které školní družinu navštěvují. Karneval byl od 14:00 do 15:00. Děti měly své převleky připravené v šatnách a po vyučování a samozřejmě i po obědě jsme se všichni společně pustili do příprav v našich odděleních. Na pomoc nám přišly slečny z druhého stupně, které pomáhaly, aby se z našich holčiček a chlapců stali princové, princezny, piráti, čerti, čertice, čarodějnice, víly... a spousta dalších. Když měl každý svůj kostým navlečený, přemístili jsme se do tělocvičny, kde už na nás čekala i ostatní oddělení. Hudba hrála, všichni jsme tančili, když v tom muzika utichla a vyhlásila se promenáda masek a všechny děti v maskách chodily kolem tělcvičny. Vyhodnotit nejhezčí masku bylo takřka nemožné, protože většina dětí měla nádherné kostýmy a daly si moc práce s přípravou.

Po vyhodnocení jsme šli zase tančit. Udělali jsme kroužek a já předtancovávala na písničku a děti po mně opakovaly. Mám takový pocit, že nás to velice bavilo, protože jsme se u toho dostatečně hodně nasmáli. Ale co by to bylo za karneval bez pořádné soutěže. A jelikož nás bylo moc a času bylo málo, tak si paní vychovatelka Enkt pro děti připravila hru ,,Ocáskovanou“, která probíhala tak, že každé dítě dostalo pruh krepového papíru, které si dalo za kalhoty nebo opasek. Ten kdo nasbíral nejvíce ocásků, vyhrál. Po ukončení ocáskové soutěže se šlo opět tančit.

Na úplný závěr karnevalu se děti postavily do zástupů a při odchodu z tělocvičny dostaly sladkou odměnu.

Š. Trojnová, vych.

Hledání