Seiferos – ukázka dravců

Aktualizováno: úterý 15. září 2020 18:09 Zveřejněno: úterý 15. září 2020 18:09

8. září se žáci 1. i 2. stupně sešli na školním hřišti, kde se zúčastnili velmi zajímavé přednášky a následně ukázky dravců a sov.

Žáci se seznámili s nejucelenější sbírkou těchto ptačích predátorů a v druhé polovině programu viděli letovou produkci a imitaci lovu.

Nově nabytými informacemi se mohli hned pochlubit a získat sladkou odměnu. Ti nejrychlejší si mohli vyzkoušet i přílet dravce na ruku.

Tento pořad je velmi poutavý a nenásilnou formou informuje žáky o významu dravců v přírodě.